• Свеж
Ovimir 24 Инчи (Дијагонално Мерено) Компјутер за Приватност Екран Филтер, [16:10 Aspect Ratio] за широк екран Следи Анти-Отсјај - Анти-Нула Екран Заштитник - (WxH:519mmx325mm)

Ovimir 24 Инчи (Дијагонално Мерено) Компјутер за Приватност Екран Филтер, [16:10 Aspect Ratio] за широк екран

DEN 1055.76

Од стока
Достапно.

✔ВКЛОПУВА ГОЛЕМИНИ на ЕКРАН од 24 инчи - ДИЈАГОНАЛНО МЕРЕНО - широк екран МОНИТОРИ - Размер 16 : 10 - Филтер Големина : Ширина : 20 7/16" (20.4 во), Висина : 12 3/4" (12.8 во) W*H : 519mm x 325mm.Ве молиме споредете екран димензии пред купување. *ИМАЈТЕ на ум : Не се наменети за touchscreens. ✔【МАКСИМАЛНА ПРИВАТНОСТ】 – Ефективна "затемни" приватноста од страна ставови надвор од 60-степен агол на гледање.Дизајниран за оптички јасноста кога ја гледате од фронт, лице не во предниот дел на екранот може да се гледаат само темната страна на екранот, така што ја штити лукративна тајни и лична приватност.Сепак, тоа Не е наменета за touchscreens. ✔【ДВОЈКИ КАКО ЕКРАН авион, на аеродромот, автобус, канцеларии, и за финансиските / давателите на здравствени услуги. *Имајте на ум : Според приватност на филтерот за производство на протоколот, во текот на различни средина, ве молиме да ја прилагодите осветленоста на екранот за да се добијат подобри перформанси. ✔【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】– Изберат помеѓу 2 едноставни Опции; slide (Слајд)-За вклучување/Исклучување или Монтирани.Филтерот е лесен, тенок и рамка помалку во дизајнот.Забелешка : Ако ви се исполнат било која големина проблем, ве молиме контактирајте не директно.Ние ќе ви даде најдобра услуга!.Боја : 24" Widescreen (16 : 10 Aspect Ratio).

За производот

Купувачите избираат и