• Свеж
Кал Пита Девојки' Виножито Костим за капење со Headband

Кал Пита Девојки' Виножито Костим за капење со Headband

DEN 733.92

Од стока
Достапно.

82% Полиестер, 18% Spandex.Увезени.Не затворање.Машина За Миење. 2-парче сет.Најлон spandex еден-парче костим за капење карактеристики хип возбудува, мулти-боја рамо ремени и назад лак.Пристигнува со координирање на лак headband.UPF 50+.Грижа Инструкции : се ПРЕТВОРИ во ВНАТРЕШНОСТА ОД МАШИНА за МИЕЊЕ СО ЛАДНА КАКО БОИ НЕ КАЈГАНА ЛИНИЈА СУВА.UPF 50+ за да го заштитите вашиот малку еден.Машина перат за лесно да се исчисти.Еластичен, удобно, дише, и нежно на вашето малку сопствената кожа.Направена и наменета со специјалност детали и потпис Кал Пита шарм.Лак и костим за капење се направени на брз сува ткаенина. 2-парче сет.Најлон spandex еден-парче костим за капење карактеристики хип возбудува, мулти-боја рамо ремени и назад лак.Пристигнува со координирање на лак headband.UPF 50+.

За производот

Купувачите избираат и