• Свеж
Теле Топла Облека Теле Saver Грб Ќебе за Чувате Крава Warmming Задебелена Стомак Заштита Windproof Големи Димензии Сина

Теле Топла Облека Теле Saver Грб Ќебе за Чувате Крава Warmming Задебелена Стомак Заштита Windproof Големи Димензии

DEN 959.76

Од стока
Достапно.

ФУНКЦИЈА : Водоотпорен, ладно-доказ, болест-доказ, windproof, стомакот заштита, здрава и дише, еколошки, дебела и носат-отпорни, машина перат.УПОТРЕБА : се користи во ладни и влажни средини да се задржи на телиња, топло и да се намали теле е болест , за подобрување на стапка на преживување на бебето телиња.Премиум Материјал : Мирис,Задебелена памучна подлога, водоотпорен Оксфорд ткаенина за надворешниот standard edition, СТП материјал за сомот задебелена издание, добар материјал за пополнување на внатрешниот слој.Уникатен Дизајн : За фиксно двоен ред тока дизајн е лесен и брз за да се носат, и еластичноста може да се прилагоди за да спречите испаѓање и потрајни.Велкро може да се зацврсти и ставете да одговара на теле поцврсто.Стомакот Заштита : стомакот е задебелена за подобро топлина.Windproof вратот и дизајн,што има подобро топлина и ладно отпор, ги штити телиња од ветерот и студот.Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, меки и удобни, издржливи во употреба.Дизајниран за телиња, водоотпорен материјал може да се задржи топло во ладно прогноза.Со задебелена памучна подлога;.Тоа се користи во ладна и влажна области за да се задржи новородените телиња, топло, и да ги заштити од студ и влага, подобрување на стапка на преживување на телињата.Назад со рефлексивни лента за да се олесни одгледувачот ноќ инспекција и работа.Зголемена големина designcan се задоволат потребите на 2-месец-стар телиња.Машина перат.

За производот

Купувачите избираат и