• Свеж
Weatherbeeta Comfitec Лајт Плус Од Суштинско Значење Стандард Вратот Одѕивот На Гласачите Ќебе

Weatherbeeta Comfitec Лајт Плус Од Суштинско Значење Стандард Вратот Одѕивот На Гласачите Ќебе

DEN 2530.80

Од стока
Достапно.

Тока затворање.Машина За Миење.На Weather Beeta Com Fi Tec од Суштинско значење Лајт Плус Стандард Вратот карактеристики : Силен и издржлив 1200 denier ripstop надворешната школка со одвратат школка слој, кој е и водоотпорен и дише. 50g Polyfill за дополнителна топлина. 210 T полиестер обвивка.Традиционалните страна gusset за природно движење.Близнаци прилагодливи тока пред затворање.На Weather Beeta Com Fi Tec од Суштинско значење Лајт Плус Стандард Вратот карактеристики : Силен и издржлив 1200 denier ripstop надворешната школка со одвратат школка слој, кој е и водоотпорен и дише. 50g Polyfill за дополнителна топлина. 210 T полиестер обвивка.Традиционалните страна gusset за природно движење.Близнаци прилагодливи тока пред затворање. 100% Боа руно на венеат.Прилагодливи & отстранлив нога ремени.Близнаци ниска крстот surcingles.Стандард опашка размавта.

За производот

Купувачите избираат и