• Свеж
Жените Leggings со Џебови - Buttery Мека Не се Види Преку Јога Панталони со Висок Појас Стомак Контрола на Тренингот Атлетик Хулахопки

Жените Leggings со Џебови - Buttery Мека Не се Види Преку Јога Панталони со Висок Појас Стомак Контрола на Тренингот

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

По само еден носат, овие разноврсна capris се сигурни дека за да стане вашиот оди да activewear за пот датуми или едноставно да седи на каучот.buttery мека. 【BUTTERY-МЕКА】 : ултра-мека текстура на Aoliks Жените Тренингот Leggings елиминира триење и chafing така тоа го прави да се чувствувате како да не носите ништо додека вежбате или протокот преку јога, Тие се дише, wicking, со хип-укинување дизајн, еластична, издржливи.Мека и крива hugging, овие јога панталони може да оди каде и да одите.Ние исто така ви нудиме нашите 24/7 пријателски услуги на клиентите така можете да не контактирате во секое време, без никакво двоумење. 【LEGGINGS СО ВИСТИНСКИ ЏЕБОВИ】 : Престане да се грижиш за тоа каде да се стави вашиот телефон додека сте на работа надвор.Чекор во вашиот првиот пар на овие Високо Половината Aoliks leggings и никогаш не се врати на прескапата јога панталони ќе се користи да се носат.Нашата женска јога панталони нудат само правото на компресија за задник и стомак контрола, па може да се каже збогум на вашиот кифла врвот.Сега ќе имаат место за чување на вашиот мобилен телефон и копчињата за време на пилатес или спин класа.Загрижени за јие-низ?Не се!Ние само го користите нетранспарентно ткаенина така можете да клеча, виткајте, или се водат без да се грижиш за вашата приватност.Ние очекуваме од нив да не само тенок одговара, но исто така да биде удобно носење на нив во текот на целиот ден.Aoliks Јога Панталони со Џебови функција 2 Џебови на двете страни, кој лесно store на вашиот телефон или други основи. 【ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА】 : висока waisted корселе со стомак контрола удобно прегратки се што е во за тоа секси hourglass форма,да ви даде рационализација изглед.Фитинг флеш против вашата кожа, овие јога панталони се движи со вас без зачестеноста, pinching или влечење за јога тренингот нурнати во удобноста. 【НЕТРАНСПАРЕНТНО 4 НАЧИН ВОДАТ ТКАЕНИНА】 : Овие атлетски legging панталони за жени се дизајнирани да се водат со вашето тело за да се обезбеди целосна слобода на движење.Тоа исто така ви овозможува да се патува со Hands-Free.Најдобро од сите, овие глуждот leggings имаат 2 странични џебови.Едноставно лизга на телефонот во еден од џебовите и продолжи со вашите активности. 【СВЕТ-КЛАСА на УСЛУГИ】 : Што направи со вашето задоволство на нашите врвот priory која е причината зошто ние сме решени да ви донесе жените тренингот облека кои се нудат на вистинскиот баланс на удобност и ефикасност.Од јога студио или работи на плажа, може да се хоп во вашиот автомобил или на вашиот велосипед и да си одат се кандидира errands, без да се промени.Фабрикувани да се buttery мека, овие нетранспарентно Јога панталони се совршена комбинација на spandex и најлон ви даваат делот што треба да се приспособат на сите ваши сложена јога пози.

За производот

Купувачите избираат и