• Свеж
Главата и Рамениците Класичен Чисти Анти-Првут 2 во 1 Paraben Слободни Шампон и Балсам, 32.1 fl мл

Главата и Рамениците Класичен Чисти Анти-Првут 2 во 1 Paraben Слободни Шампон и Балсам, 32.1 fl мл

DEN 479.52

Од стока
Достапно.

Повик 1-800-843-3543 за детали.Глава & Рамената 2-во-1s функција 3 Action Формула 1) Кожата - да се отстрани нафта и снегулки, 2) го Заштитува - скалпот од првут (1), 3) Moisturizes - секое влакно коса од главата на совет.Одликувајќи се со светлина, чист мирис знаете и љубов, Класичен Чиста 2-во-1 чисти и услови за коса одеднаш за подобрена туш искуство.Mail производ и потврда за наплата преку при-пејд картичка. дерматолозите.До 100% шушка слободни (1).Редовната употреба на Главата & Рамената против првут производи храни коренот на вашиот скалп три површински слоеви длабоко да се спречи сушењето, снегулки и чеша, поврзани со првут.Карактеристики и предности : .Глава & Рамената Класичен Чиста 2-во-1 анти-првут шампон + средство за смекнување на косата се бори снегулки и обезбедува балансиран климатизација. *Светот е #1 Шампон. врз основа на изминатите 12 месец анкета на U.Мулти-симптом олеснување нуди докажано заштита од снегулки, се чеша* и сувост (*снегулки и чеша поврзани со првут).2-во-1 шампон комбинира Главата & Рамената првут-борбена моќ со лесен климатизација вашата коса потреби. задоволство да се гарантира.Воведување на вашиот секојдневен туш суштинско значење : Раководител & Рамената Класичен Чиста 2-во-1 шампон и балсам.Се ослободите од првутот (1) со Главата & Рамената Класичен Чиста 2-во-1 анти-првут шампон + средство за смекнување на косата.Анти-првут шампон со Главата & Рамената класичен мирис.Добиете неверојатно убава коса, која е да се соберат до 100% шушка слободни (1) со Главата & Рамената.Светлината класичен мирис остава косата со мирис на свежа и чиста. P&G пресметка врз основа на Нилсен продажбата на информации јули 2015-јуни 2016 година.Клинички тестирани. #1 дерматолог препорачува првут бренд.Удобен 2 во 1 формула ја храни косата и скалпот додека чистење и хидратантен.Шампон & клима уред систем се безбедни за употреба на боја третирани, кадрава или текстура на косата видови, во споредба со не-климатизација шампон.Клинички докажано за да се заштити од снегулки, се чеша, нафта и сувост со редовна употреба, Класичен Чиста 2-во-1 гарантира дека вашиот скалп се чувствува чисти и здрави и брави вашиот сјај.Со p H-балансирана формула, може да смета на Главата & Рамената за борба против себороичен дерматитис и други нервозни и јадеж скалпот услови поврзани со првут.За сите типови коса.Главата & Рамената колекција вклучува појаснување на шампони, volumizing климатизери, и 2 во 1 комбинации, па можете да се воведе првут третман за секој чекор на вашата нега на коса рутина.Шефот на креаторите на Америка #1 првут шампон* (*врз основа на обемот на продажбата).

За производот

Купувачите избираат и