• Свеж
HIFUAR Мини Наводнување Може Долго Spout за Внатрешна Отворено Растенија, Цвеќиња Вода Може да 1/2 Галон 1.8 L 60oz(Зелен)

HIFUAR Мини Наводнување Може Долго Spout за Внатрешна Отворено Растенија, Цвеќиња Вода Може да 1/2 Галон 1.8

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

????【Широко Апликација】Оваа полевање може да се одлично во внатрешна или надворешна,тоа доаѓа со долго spout и монтажни туш млазницата,тоа ќе ги задоволи повеќето од вашите потреби.Бојата е многу убава и изгледаат одлично во вашиот дом,тоа е многу погодна за внатрешна и надворешна градинарство на вода ferns,виси растенија или potted растенијата,вол монтирани planters,цвеќиња,итн. ????【Симпатична и практични】Совршена големина за повеќето растенија,не се премногу мали или премногу голема.Во тенџере тело има голема вода капацитет за складирање на 60oz/1.8 L,кое може да се намали на проблеми на чести наводнување.Долго spout оди совршено меѓу цвеќиња без кинење нив,да се направи за лесно да ги фрлаат. ????【Хуманизирано дизајн】На ергономски semicircle лак форма справи за наводнување литургија обезбедува удобен зафат,тој е дизајниран и лесни за лесно да се укине.на врвот на spout е монтажни,туш глава дава чисто и нежно капките вода,така што ќе може да има повеќе од туш, или да стримувате со полевање може. ????【Добро направени】Оваа наводнување може да е направен од висок квалитет на материјал полипропилен,со добар квалитет,тоа е анти падне и не разбиена.Со дебел ѕид и силна на литургија тело,не е лесно и не е лесно да се возраст,многу издржливи и погоден за што се користи за долго време. "????【Се фокусира на градинарството】Ако имате било какви проблеми при користење на,ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.HIFUAR се фокусира на градинарството,ние не само што имаат пластични наводнување лименки,ние исто така имаат и други различни типови на наводнување уреди,како што се Европски стил стакло растенијата господин и метал наводнување лименки.И ние имаме различни бои од нив, како што се : пинк,сива,бела,зелена,сина,сива,сребро,злато,од тебе,итн.Може да се купи според вашите потреби~".Нашите наводнување може да е направен од полипропилен пластика ,кои можат да обезбедат наводнување не разбиена лесно ,може да се користи за долго време, дури и фрли ја во голема мера врз подот не ќе скршен,ве молиме да го купите за вашите содржини.Тоа имаат зелена ,сина , сива,розова,достапно на бои за вашиот избор.

За производот

Купувачите избираат и