• Свеж
Ipienlee 20pcs Молив Гуми Гумичка Смешно Преносни Коцка Пен-Стил Гумичка за Изведувач или Студенти 5 Боја Желе Гуми

Ipienlee 20pcs Молив Гуми Гумичка Смешно Преносни Коцка Пен-Стил Гумичка за Изведувач или Студенти 5 Боја Желе

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

Молив Гуми : Пенкало дизајн со овошје модел е погоден за деца, девојки и студентот.Safty : Оваа новина rubbers се користат еколошки материјал, не-токсични, чиста и безбедна.Апсолутно, тоа е убав подарок за деца и така натаму.Боја : шарени, големина : 4.45*0.59 инчен, тежина : 27.1 g ≈ 1 мл.Новина гуми : Симпатична овошје изглед со висок квалитет, мал и лесен за носење.Пакувањето вклучува : 10pcs овошје гуми, вкупно 5 бои, 2 на секоја боја.Бројот на Елементи : 20.

За производот

Купувачите избираат и