• Свеж
2 Ролни Вратата Времето Соголување самолепливи Прозорец Печат Ленти 16.5 Нозе Пена за Изолација Ленти Поддршка Печати Голем Јаз за Врати и Прозорци Изолација(1×1/8inches?

2 Ролни Вратата Времето Соголување самолепливи Прозорец Печат Ленти 16.5 Нозе Пена за Изолација Ленти Поддршка

DEN 260.40

Од стока
Достапно.

【ВРЕДНОСТ ПАКЕТ】 : Содржи две групи на времето ленти од различни спецификации, од кои и двете се 16.5 нозе, 1×1/8inches,2/7×2/5inches. 【ТРАЈНИ】 : Направен од високо-квалитет мека гума, безбедно и безопасно, трајни, водоотпорен, силна температура отпор, може да се користи за долго време со доверба. 【Самолепливи】 : Супер силен самолепливи ленти се користи на задната страна, што не е лесно да падне и да се држи цврсто.Кога се користи, ве молиме да обрнете внимание за да се лепи на место колку што е можно во исто време да се избегнат повторни лепење. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】 : Водоотпорна ленти играат улогата на амортизирање, shockproof, намалување на шумот, изолирање, итн., и може да се користи за работ запечатување на врати, прозорци, клима, итн., за намалување на бучава и штета предизвикана од судири.Тоа е добар помошник за дома живот. 【КОРИСТАТ ПРЕДЛОЗИ】Мека и издржливи, тоа може да се намали до потребната должина на волја.Пред да го користите, бидете сигурни дека површината на пејст работа е слободен од прашина, вода дамки, итн.Лесно да се реши бучава помеѓу врати и прозорци и да уживаат во мирен живот.Намалување на бучава, заштита на мебел, и да се намали судири кога затворање на вратите.

За производот

Купувачите избираат и