• Свеж
Rocicmhy 36x100 Хардвер Крпа 1/4 Инчи 23Ga,Пилешко Кокошарник Жица,Хардвер Мрежа,Заварени Жица Ограда Ролни,Поцинкуван Жица Mesh Ограда,Пилешко Жица Ограда,Зајакот Жица Мечува

Rocicmhy 36x100 Хардвер Крпа 1/4 Инчи 23Ga,Пилешко Кокошарник Жица,Хардвер Мрежа,Заварени Жица Ограда Ролни,Поцинкуван

DEN 2759.76

Од стока
Достапно.

【Економија & Трајни】 : На 1/4 Инчи хардвер крпа тек е направен на ниско јаглероден челик жица и Топла натопена поцинкуван по заварени.Структура на Поцинкуван хардвер платно е униформа, лесен за одржување, носат-отпорни, и сите заварување поени на зајакот ограда се топли натопена поцинкуван по заварување како максимум за rustproof и подолг живот. 【Користи Погодно】 : На galavanized заварени жица mesh е 36inch ширина од 100feet должина.Жица ограда ролни се погодни за транспорт или се движат.Жица пилешко мрежа отворање е 1/4inch и 23 жица со дијаметар(0.57 mm),исто така, се тркалаат на мечување жица е лесно да се намали од страна на plier или жица машина.Жица ограда се тркалаат може да биде не само како змија ограда,gopher жица мрежа подземни стаорци/gopher кошеви или мали critters guard ограда,градинарски растенија кревет/покрена кревет,цвеќиња гарда на дрвото стража,ѓубриво за отпадоци,сушење багажник,но, исто така, се за пилешко кокошарник,кокошка испратена,зајаци работи,патка пенкало како кафез жица за живина.Исто така, на заварени жица може да се користи за дома одржување,екран врата,олук guard или фарма на животните бариера,животински задржување,градинарски растенија стража,и се сече на посебна форма да ги задоволи вашите DIY занает & хоби. 【Висока Безбедност】 : Нормално заварени жица ограда користат флексибилни поцинкуван заварени жица mesh екранот за да се изгради затворен заштита кафези.Тоа е ефикасен за да се избегне вашиот кокошки, патки, зајаци,други farmed животни и зеленчук, домати, јагоди кои страдаат од змија,мали critters како што voles, gopher итн влезат во. 【Слободни Ракавици & Plier】 : На поцинкуван жица mesh се тркалаат ќе бидат спакувани во стандард силна krabičkách со Слободни Ракавици и Plier заедно, тоа е корисно за вас да се започне работата брзо.

За производот

Купувачите избираат и