• Свеж
uyoyous 24pcs Ограда Tensioner Цедилка Тешки Galvanised Челик во Линија Жица Цедилка со Компресија Клип Жица Ratchet Tensioner за Фарма Мечување Energiser

uyoyous 24pcs Ограда Tensioner Цедилка Тешки Galvanised Челик во Линија Жица Цедилка со Компресија Клип Жица

DEN 138.24

Од стока
Достапно.

Премиум Материјал - Нашите ratchet жица strainers се изградени со Алуминиум излиени заб тркала,Поцинкуван Челик рамка и опремен со дел за рецка за подобрени перформанси.Поцинкуван да ги одврати ' рѓа.Пакет се вклучени - 24pcs Ratchet Жица Цедилка,5.1 x 1.37 во, кој е многу доволно за да можете да имате на вашиот добиток во рамките на својата ограда.Добри Перформанси - Нашата Тешка Должност Во Согласност со Цедилка Компресија Клип однесува висока затегнувачка компресија на висока затегнувачка ограда линија.Може да се прилагоди со користење на стандарден клуч.за здрав ограда за да се задржи вашиот добиток во право место.Внимателен Дизајн - Овој 24pcs ограда tensioner доаѓа со заклучување рамка, која може ефикасно да се спречи гниење на тркала од ротирачки да се зголеми сигурноста по инсталацијата.Лесен за Инсталација - Во-Линија Жица Цедилка треба да се наоѓа во средината на долг работи на жица или помеѓу две агол мислења со одлични перформанси ,ви помага да се стегне вашата висока затегнувачка жица на вашата електрична ограда. 1.Дадени од страна на алуминиумски легури, цврсти и трајни производи за долгорочна употреба. 2. Заклучување рамка да може ефективно да се спречи гниење на тркала од ротирачки да се зголеми сигурноста по инсталацијата. 3. Лесно да се инсталира, совршен за да се изгради здрав ограда.

За производот

Купувачите избираат и