• Свеж
10 Парчиња Пен-Стил Гуми Сет, Вклучувајќи 5 Стигнале Кликнете Гумичка Push-Тип Гумичка Пенкало 5 Бои Преносни Гума Стап Гуми и 5 заменливите патрони за уредите за Дома У?

10 Парчиња Пен-Стил Гуми Сет, Вклучувајќи 5 Стигнале Кликнете Гумичка Push-Тип Гумичка Пенкало 5 Бои Преносни

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

Она што ќе добиете : постојат 5 парчиња пен-стил гуми во пакет, и нивната школка бои зелена, сина, виолетова, портокалова и розева; Таа, исто така доаѓа со 5 заменливи refills, доволни количини за задоволување на вашите секојдневна употреба и за замена, и исто така можете да ги споделите со семејството, пријателите и соучениците.Сигурен квалитет : школка на оваа стигнале механички гумичка е изработен од пластика, која е безбедна и издржливи; гумени гумичка е не-токсични и безопасно, може лесно да се избрише исклучување на погрешни зборови, текстови, линии и без триење и оштетување на хартија.Практичен дизајн : на стигнале дизајн може да се задржи гумичка чисти, и ви овозможува да се прилагоди на должината на гумичка на волја да ги задоволи различните потреби; Тенки гумичка е погоден за прецизно работа и не ќе ги избрише корисни марки.Соодветна големина : гума стап гумичка е дизајниран во облик на пенкало, едноставни и стилски, лесно да се одржи и да го користите, ќе ви одговара на вашиот молив случај добро, Бидејќи има некој клип, можете да менгеме гумичка пенкало за вашиот џеб, книга и лаптоп.Широк спектар на употреба : механичка потпора гуми може да ги избрише грешки кога цртање и пишување, кои се погодни за училишта, канцеларии, домови и други места; Тие, исто така може да се служи како практичен и исклучителна подароци за децата, учениците и наставниците.Оваа стигнале пен-стил гумичка е лесен за употреба и може да ги избрише сите видови на погрешни зборови и линии чисто, удобно и брзо.Гума стап гумичка донесува push-тип дизајн, овозможувајќи ви да ја определите должината на волја за да одговараат на различните потреби.Изгледот е дизајниран во облик на пенкало, кои може да се држат во рака удобно.Спецификации : Димензии : 5.2 инчен Материјал : пластични, гумени Боја : Школка : зелена, сина, виолетова, портокалова и розева Гумичка : бела Пакет вклучува : 5 x Пен-стил гуми 5 x Заменливи refills Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки во големина.Боите може да има мала разлика поради различни екрани.

За производот

Купувачите избираат и