• Свеж
М-D Градежни Производи 3525 М-D 0 V-Flex Времето-Лента со Лепило Назад, 17 Ft L X 7/8 во W, Полипропилен, 1 Пакет, Бела

М-D Градежни Производи 3525 М-D 0 V-Flex Времето-Лента со Лепило Назад, 17 Ft L X 7/8 во W, Полипропилен, 1

DEN 150.96

Од стока
Достапно.

V-Flex Дизајн Престанува Воздух И Влага Протекување.Флексибилен Дизајн Се Проширува И Договори За Печат Различна Големина Празнини.Инсталира Околу Рабовите На Вратата Од Печат Излезе Нацрти И Прашина.Бренд Име : М-D Градежни Производи.Големина На : 1 Пакет.

За производот

Купувачите избираат и