• Свеж
vivi мин Безбедност Ограда + 25pcs Челик Удели, 4x100 ft Пластични Привремен Ограда на Дворот, Отворено Времето-Отпорни Мрежа Снег Мечување, Бариера Пребивање за Зајаци Пил?

vivi мин Безбедност Ограда + 25pcs Челик Удели, 4x100 ft Пластични Привремен Ограда на Дворот, Отворено Времето-Отпорни

DEN 1560.00

Од стока
Достапно.

【Здрав&Трајни】Нашата безбедност ограда е направен од високо-густина пластика кои можат да го издржат сили на природата како силен ветер и снег, совршен за употреба на отворено.УВ-заштитени и корозија-отпорни, нема да исчезнат за годините што доаѓаат. 【Cuttable Дизајн】Оваа 100ft пластика ограда е лесен и може слободно да се сечат во посакуваната должина, пофлексибилни од дрво или метал огради.погоден за употреба како снег ограда. 【Совршен Натпревар】Доаѓа со 25pcs rustproof челик-cored удели и 100pcs пластични кабел врски, економски и лесен избор.На стабилна удели имаат изострен точка и не се лизга површина цврсто да се обезбеди пребивање. 【Лесна Инсталација】Позиција барем едно прашање на секои четири нозе и вметнете го во текот на 3 инчи во земјата да се заштити ограда од доделување и уривање.Да се отстранат оградата, само ролни и продавници за употреба во иднина. 【Мулти-функционални】Помага да се изгради животинско огради, да се обезбеди заштита на фарма, тераса и дворот, и да работат како предупредување линија околу базен, worksite и изградба области.Исто така се користи за толпата контрола во општествени собири.

За производот

Купувачите избираат и