• Свеж
ACDelco Професионални D2217C Неутрален безбедносен Прекинувач

ACDelco Професионални D2217C Неутрален безбедносен Прекинувач

DEN 446.88

Од стока
Достапно.

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произведени за да се исполнат очекувањата за фит форма и функција.На ACDelco Професионални, премија резервни Неутрален безбедносен Прекинувач е со висок квалитет замена идеален за многу возила на патот денес.Тоа го спречува мотор од почеток, додека во опрема, правејќи се дека возилото само се започнува кога во парк или неутрален.Оваа премија резервни замена неутрален безбедносен прекинувач е произведен за да се исполнат вашите очекувања за фит форма и функција.

За производот

Купувачите избираат и