• Свеж
Само E Радост 1.5 L Наводнување Може, од не ' Рѓосувачки Челик Долго - Nosed Наводнување Може, Градинарство Алатка за Полевање Може да се за Погодна за Внатрешна и Надворе?

Само E Радост 1.5 L Наводнување Може, од не ' Рѓосувачки Челик Долго - Nosed Наводнување Може, Градинарство

DEN 551.76

Од стока
Достапно.

Капацитет : 1,5 литри, тенџере, на дното : 10см, тенџере устата : 6.2 см, должина x ширина : 19.3x28cm, тоа може да се направи вода лесно да навлезат во растенија без јавните и отпад.Долго sprinklers : Внатрешна наводнување конзерви со тесен sprinklers можат да пирс меѓу лисјата на вода мал затворен растенија, така што ќе може да се одржи на вода каде точно ви треба.Материјал : за полевање може да се направи на здрав 304 од не ' рѓосувачки челик, кој е рѓа-доказ и издржливи, убава, практични, еколошки, и дршката е ергономски и удобно да се одржи.Цел : Погодна за внатрешна и надворешна растенија, тоа е најдобар наводнување алатка за градинарство.Практична настава : На полиран слој може да се спротивстави на дневни гребнатини, корозија и ' рѓа.Долг и тесен млазницата, го прави лесно да се стигне точно каде што сакате.Усвојување на цврсти 304 нерѓосувачки челик материјал, rustproof и трајни производи за употреба.Полиран финиш, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing.Се исчисти и практично, ниска одржување и еко-пријателски.Се карактеризира со 1.5 L капацитет, исклучителна големина, лесно да се носат.

За производот

Color:
Silver
Material:
Stainless Steel
Capacity:
1.5L
Size(approx.):
Pot Bottom:
10cm
Pot Mouth:
6.2cm
Total Height x Width:
19.3x28cm
Package included:
1 x Watering Can :
Notes:
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2. Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :

Купувачите избираат и