• Свеж
Делта Тапа Essa Допир Бар Тапа, Мат Црна Лента Тапа, Бар Потоне Тапа Една Дупка, Wet Bar Чешми со Повлече Надолу Sprayer, Првично Потоне Тапа, Touch2O Технологија, Мат Црна 9913T-BL-ЛИ

Делта Тапа Essa Допир Бар Тапа, Мат Црна Лента Тапа, Бар Потоне Тапа Една Дупка, Wet Bar Чешми со Повлече Надолу

DEN 7363.44

Од стока
Достапно.

Се врти и исклучување, со само еден допир никаде на spout или се справи.On-off индикатор светлосни сигнали кога батериите се кандидира на ниско ниво.Автоматски проток на вода shut-off по четири минути, ако водата е оставен да работи.Tempsense led светло покажува температурата на водата.Батеријата кутија може да се монтира на кабинет со вклучена монтажа хардвер.Метал.Боја : Мат Црна | Стил : Touch2 O мека, модерен преземе евра дизајн со суптилни детали акценти направи Essa мазна, софистицирани фокусна точка за вашата кујна.Лесно да се Инсталира со Duramount систем на монтирање.Сите, но елиминира протекување со едно парче снабдување линии и Дијамант Печат Вентил, кој дијамант-вградени керамички диск, не бара подмачкување и ја носат на заптивки.

За производот

Купувачите избираат и