• Свеж
E. Палата Нерѓосувачки Челик Вода Може за Внатрешна Растенија и Градина (15 мл)

E. Палата Нерѓосувачки Челик Вода Може за Внатрешна Растенија и Градина (15 мл)

DEN 1212.00

Од стока
Достапно.

【Стилски дизајн со рака полиран челик заврши】Убаво бранеа челик заврши дека вклопува во подобра од сите овие пластични канти, ова наводнување може да е дизајниран бранеа заврши, рака полиран не ' рѓосувачки челик целта е да се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, корозија и tarnishing. 【Никогаш не ја дели водата】тоа ви помага да се избегнат одлевање на водата на лисјата.Тоа испорачува вода точно каде да се стремите и со тоа не spills, може да се постигне во мали места без одлевање на вашата маса. 【Ефикасен и удобен додека refilling】Полу-отворен топ дизајн го прави погодно да се рефил вода и ергономски се справи со е удобно да се одржи.Долго spout & мала тежина му помага лесно да се постигне под ниско-виси лисја.Совршена големина за внатрешна куќа растенија и мала канцеларија растенија, ја зголемува влажноста на воздухот околу растенија и цвеќиња за да ги задржи здрав. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА : секогаш треба да се купи со доверба, бидејќи E. Палата понуди без проблеми се враќа & наплата.Тоа е нашето Ветување за вас.Тоа е толку едноставно!.

За производот

Купувачите избираат и