• Свеж
Brandream Крем Беж Жолта Quilted Перница Шамс Стандардна Големина Перница Опфаќа збир на 2 Памук Гроздобер Farmhouse Постелнина

Brandream Крем Беж Жолта Quilted Перница Шамс Стандардна Големина Перница Опфаќа збир на 2 Памук Гроздобер

DEN 172.56

Од стока
Достапно.

100% Памук.Квалитетен материјал - Перница Шарлатан 100% Памук тоа да се направи да се чувствува толку добро како што изгледа, мека, здрав и дише.Стандардна големина - 20" x 27", Одговара Близнак XL, Целосна, Кралицата големина Перници, Сет од 2. Пред-изми и preshrunk - Quilted перница шамс се меки и удобни за пријатна ноќен сон.Едноставно класичен - Специјален дизајн додава стилски акцент на вашата спална соба декорација.Домот нежна боја за да ги собере сите спалната соба тема и заличи на просторот.Лесно да се грижи - Машина перат во ладна, нежно циклус, собори сува ниска топлина, трајни квалитет.Боја : Крем Беж.

За производот

Купувачите избираат и