• Свеж
Фабер Castell Мека Избрани Бои Молив Гумичка со Рефил + Молив Острилка за Графит Моливи, Обоени Моливи и Боички, со Отпад и Сад (2 пакети)

Фабер Castell Мека Избрани Бои Молив Гумичка со Рефил + Молив Острилка за Графит Моливи, Обоени Моливи и Боички,

DEN 143.76

Од стока
Достапно.

Супер чисто и прашина слободни гуми, прашина ролни заедно.Една дупка острилка со отпад и сад.Пакување од 2 (Вкупно : 2 sharpeners, 4 гуми).Погоден за изостри круг, хексагонална и триаголен моливи.Безбедност на завртка.Не е лесно отворени од деца.Оваа Faber Castell гумичка острилка е многу погодно за вашите деца.Тие се супер спаси со пакување од 2.

За производот

Купувачите избираат и