• Свеж
MYOYAY 24pcs Ограда Tensioner Цедилка во Линија Жица Цедилка Тешки Внатрешно Ratchet Цедилка со Компресија Клип Tensioner за Електрична Ограда Фарма Мечување Energiser

MYOYAY 24pcs Ограда Tensioner Цедилка во Линија Жица Цедилка Тешки Внатрешно Ratchet Цедилка со Компресија Клип

DEN 2145.60

Од стока
Достапно.

【Премиум Материјалот】- Премија Материјал -Нашите ratchet жица strainers се изградени со Алуминиум излиени заб тркала,Поцинкуван Челик рамка.Поцинкуван да ги одврати ' рѓа.цврсти и трајни производи за долгорочна употреба. 【Пакет се вклучени】 - 24pcs Ratchet Жица Цедилка,5.1 x 1.37 во, кој е многу доволно за да можете да имате на вашиот добиток во рамките на својата ограда,за здрав ограда за да се задржи вашиот добиток во право место. 【Добри Перформанси】-24 PCS жица strainers се дизајнирани со цел трајно да се задржи ограда жици тесни и да се приклучат на електрична фарма мечување жици.Нашата Тешка Должност Во Согласност со Цедилка Компресија Клип однесува висока затегнувачка компресија на висока затегнувачка ограда линија.Може да се прилагоди со користење на стандарден клуч. 【 Лесен за Инсталација 】 - Ова-Линија Ограда Жица Цедилка доаѓа со заклучување рамка, која може ефикасно да се спречи гниење на тркала од ротирачки да се зголеми сигурноста по инсталацијата.Во Согласност Жица Цедилка треба да се наоѓа во средината на долг работи на жица или помеѓу две агол мислења со одлични перформанси ,ви помага да се стегне вашата висока затегнувачка жица на вашата електрична ограда. 【Широко Апликации】пакетот вклучува 24pcs силна внатрешно ограда линија strainers, совршено се користат за фарма, градина, двор, вили, имот, лозја и политиките за приватност претставки.MYOYAY 24pcs Ограда Tensioner Цедилка Во Линија Жица Цедилка Тешки Внатрешно Ratchet Цедилка со Компресија Клип Tensioner за Електрична Ограда Фарма Мечување Energiser.

За производот

Купувачите избираат и