• Свеж
Samior TU97 Титаниум Мала Алатка Нож, Прецизност Занает Нож, Кутија Машина Жилет Авто-Заклучување, Стигнале Кутија Krabičkách Машина Snap Исклучување Ножеви Нож, за Канцелари?

Samior TU97 Титаниум Мала Алатка Нож, Прецизност Занает Нож, Кутија Машина Жилет Авто-Заклучување, Стигнале

DEN 838.80

Од стока
Достапно.

Вкупна Должина : 97mm(3.8").Прецизност нож со 10 заменливи ножот.Остри и издржливи циркониум нитрид обложени ножот.Лесни титаниум се справи со не е лесно да се движи.Лесно парчиња хартија, платно, тенок метал и пластика.Лесно парчиња хартија, платно, тенок метал и пластика.

За производот

Купувачите избираат и