• Свеж
LIANXUE Cursive Пишување на англиски јазик Calligraphy Copybook за Возрасни Деца Вежба Ритам Ракопис Пракса Книга

LIANXUE Cursive Пишување на англиски јазик Calligraphy Copybook за Возрасни Деца Вежба Ритам Ракопис Пракса

DEN 623.76

Од стока
Достапно.

Ова е еден македонски ракопис пенкало copybook.Тоа го одбира најчесто се користи класичен зборови на совет или охрабрување зборови на англиски јазик, придружена со Кинески прибелешки, напишан на стандарден скрипта за секојдневна практика.Тоа ја нагласува обука за вештини на приклучија-up писмена форма, овозможувајќи им на читателите да ја сфати англиски ракопис вештини преку обука и да се напише убава англиски зборови.Ракопис автоматски исчезне откако ќе се исуши, може да се постојано пракса.Ракопис Copybook само, други додатоци демо на сликата не е вклучена. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Ова е еден македонски ракопис пенкало copybook.Тоа го одбира најчесто се користи класичен зборови на совет или охрабрување зборови на англиски јазик, придружена со Кинески прибелешки, напишан на стандарден скрипта за секојдневна практика.Тоа ја нагласува обука за вештини на приклучија-up писмена форма, овозможувајќи им на читателите да ја сфати англиски ракопис вештини преку обука и да се напише убава англиски зборови.Ракопис автоматски исчезне откако ќе се исуши, може да се постојано пракса.Ракопис Copybook само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификации : Јазик : англиски Материјал : Хартија Димензија : стан.26x18.5cm/10.24x7.28in Боја : Како на сликата прикажани Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Ракопис Copybook.

За производот

Купувачите избираат и