• Свеж
CHULAI A6 СТП Кожа Лаптоп Врзивно Refillable Врзивно Покрие Лаптоп Личен Планер Врзивно средство со 6 Круг Прстен и Тока Затворање за A6 Додатен Хартија Виолетова

CHULAI A6 СТП Кожа Лаптоп Врзивно Refillable Врзивно Покрие Лаптоп Личен Планер Врзивно средство со 6 Круг Прстен

DEN 140.40

Од стока
Достапно.

Пакетот вклучува : 1 buc A6 СТП кожа лаптоп врзивно средство.Големина : 13.2 x 19 cm (5.2 х 7.5 инчен), тоа е лесен и лесно да се носат, совршен за вашата crossbody торби и bagpacks.Премиум СТП кожа лаптоп врзивно маска може да се користи за години, тоа не е лесно оштетени како хартија покрие. 6 прстен врзивно средство е направена на здрав нерѓосувачки челик, може да се одржи на хартија цврсто и да се спречи од испаѓање, погоден за сите стандардни А6 големина на внатрешните страници.Едноставна операција, притиснете на двата краја на прекинувачот за да ја отворите лабава лист прстенот, притискање на прстенот може да биде затворена по инсталацијата на хартија.Страници се отвори, така што книгата лесно да лежи рамно кога ќе треба да се.Со 2cm внатрешен дијаметар, со врзивно средство може да се задржи 20-100 листови хартија, на состанокот на секојдневните потреби.Мултифункционален, скриени прегради и картичка џебови, погоден за чување на пасоши, билети, ID картички, банкарски картички и други важни работи.Две пенкало јамка се задржи вашиот пенкала во вашиот fingertip, снимање на вашиот живот, насекаде, во секое време.Лежеше рамен покрие го прави полесно пишување.Тока може лесно да се затвори со нежно bukle, исто така, ќе затвори многу тесни.Идеален за дневник, патување весник, бизнис, канцеларија, дома, на училиште, поезија работа, креативни, лесно се вклопува во вашата чанта, ранец, куфер или биро.Тоа е совршен подарок за себе или како подарок за вашето семејство и пријатели.

За производот

Купувачите избираат и