• Свеж
eZAKKA 5D Дијамант Сликарство Додатоци Алатки Дијамант Уметност Комплет со Дијамант Сликарство Садовите за Складирање LED Пенкало потрошен материјал за Возрасни Деца,

eZAKKA 5D Дијамант Сликарство Додатоци Алатки Дијамант Уметност Комплет со Дијамант Сликарство Садовите за Складирање

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

НЕМА ХАОС ПОВЕЌЕ - На дијамантски крст бод алатка поставува доаѓаат со 2 складирање кутија(28 малку кутии во тоа), складирање торба и етикети, погодно за разликување на различни обоени дијаманти и ви овозможува да ги најдете брзо.LED СВЕТЛО ПЕН - дијамант сликарство LED вежба пенкало дизајн е многу практичен за употреба.Светлината е светла, и може да се стави дијаманти на право место повеќе од јасно, тоа исто така може да се примени во текот на ноќта за да се намали око замор.За да го користите LED пенкало ќе треба 2 AAA батерии (Не се вклучени). 4 ВИДОВИ НА ДИЈАМАНТ КОЦКИ - 4 видови на дијамант тави може да се одржи повеќе бои на дијаманти едно време, што може да ви помогне да се забрза завршувањето на уметнички занает.Можете исто така да го користите послужавник да се прелива назад дијаманти за складирање.СИТЕ ВО ЕДЕН - Овој сет на дијамант алатки за сликање ви помага да ја организирате сите алатки и прибор треба да се создаде вашиот дијамант сликарство лесно, ефикасно, и уредно, што е пренослив и совршен за добивање дијамант уметност направи било каде.Овој комплет е погодна за двете професионалци и почетници.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - пакетот доаѓа со 2 садовите за складирање, 1 пинцети, 1 транспарентна алатка торба, 20 лепак глина, 2 етикета налепници, 4 дијамант пластични коцки, 4 дијамант пенкала, 1 LED светло пенкало, 2 клипови, 30 складирање кеси, 4 мека пенкало костец и 1 лопата. 72 парчиња вкупно.DIY дијамант слика може да помогне во намалување на стресот, се доживее чувство на остварување, да ја зголемат самодовербата, да се развие издржливост, нашите дијамант сликарство колекции може да биде прекрасен подарок за вашите родители, пријатели, љубовници, деца на роденден, свадби, Божиќ или партии. 2 садовите за складирање. 1 помош на пинцета. 1 транспарентна алатка торба. 20 лепак глина. 2 етикета налепници. 4 дијамант пластични коцки. 4 дијамант пенкала. 1 LED светло пенкало. 2 клипови. 30 складирање и кеси. 4 мека пенкало костец. 1 лопата.

За производот

Купувачите избираат и