• Свеж
IMEEA 33oz/1L за Полевање Може да Затворен со Долго Spout Нерѓосувачки Челик Наводнување Канти за Куќа Растенија Вкусен Бонсаи Градина Цвет (Црна)

IMEEA 33oz/1L за Полевање Може да Затворен со Долго Spout Нерѓосувачки Челик Наводнување Канти за Куќа Растенија

DEN 599.76

Од стока
Достапно.

✅Материјал : Премија од нерѓосувачки челик, градежништвото, обезбедување на квалитет и долговечност.Оваа наводнување може да траат со години и не е лесно да ' рѓа.Мат црна заврши отпорен на дневни гребнатини, корозија и tarnishing. ✅Долго Spout : тесниот отвор овозможува бавно се прелива и лесно да се контролира за да се спречи од над фрлаат.Тоа е доволно долго за да се влезе во тешко да се постигне места.Нашата фабрика за полевање може да е совршен за мали садови и succulents кои треба прецизност наводнување. ✅Удобна Рачка : тркалезна се справи со тоа, оди од врвот на наводнување можат да се на дното прави 3/4 круг форма.Ова ви овозможува да имате супер контролира фрлаат од ниски висина или над вашата глава висина. ✅Максимален Капацитет : (33oz/1000ml).Се препорачува Употреба Капацитет : За 27oz/800ml ( за Да се спречи вода од потопуваат ).Идеален за некој кој има мали растенија или цвеќе.Оваа црна наводнување може да е многу погодна за наводнување затворен куќата растенија и мала канцеларија растенија, помали potted растенија и неколку бонсаи.Ако имате нешто поголеми ќе треба да направите неколку refills. ✅Димензии : Висина : 4.6 инчен/само 11,6 cm, Spout должина : 6.3 инчи/16cm.Тежина : 1.2 lb/548g.Тоа изгледа многу модерен и професионален, не само за полевање може да се, но, исто така, влегува во вашата канцеларија оркестарот.Боја : Црна.

За производот

Купувачите избираат и