• Свеж
GARDENAID Пергола Пребивање за Расте Шатор 4x4 FT Флексибилни Нето Пергола со 8 Челик Куки (30 Инчи и 36 Инчи)

GARDENAID Пергола Пребивање за Расте Шатор 4x4 FT Флексибилни Нето Пергола со 8 Челик Куки (30 Инчи и 36 Инчи)

DEN 218.16

Од стока
Достапно.

На пергола пребивање за расте шатор може да обезбеди силна поддршка за вашите растенија и без никаков напор ги сноси тежина од нив, во голема мера се помогне на вашата растенија растат здрава.Виси нето пергола во растенијата растат шатор со 4 S-во облик на куки на секој агол, кога растенијата се мали, тоа ќе биде одлично за одржување на растенијата separately.Net пергола е направен од премиум еластична гума материјал кој има добра флексибилност, така што тоа може да се протегала слободно.Пергола nettings се 30" x 30" и 36" x 36" пред да се протега, тие лесно може да се протега да се вклопи 4x4 ft расте шатор големина дури и поголеми или огради за да се вклопи во помали шатори.Пакетот Вклучува две пакет расте шатор мрежи и 8 челик куки.Секој пергола пребивање има 36 расте простор.

За производот

Купувачите избираат и