• Свеж
VINGLI 4Ft x 12Ft Црна Базен Ограда Базен Ограда во Земјата Живот Saver Мечување

VINGLI 4Ft x 12Ft Црна Базен Ограда Базен Ограда во Земјата Живот Saver Мечување

DEN 2399.52

Од стока
Достапно.

ВИСОК КВАЛИТЕТ и ИЗДРЖЛИВИ : Во земјата базен ограда направени од премиум mesh ткаенини и висок квалитет на алуминиум кој е доволно силна за да се уште стојат thuderstorms.Тоа е, исто така, исклучително издржлив која ќе не попуштат лесно и може да се користи за долго време.Кога не е во употреба, оградата може да се навива за лесен за складирање и чување.ИСТОК за ДА го ИНСТАЛИРАТЕ : VINGLI ограда дел доаѓа во комплет со хардвер и јасни инструкции.Тоа е лесно да се инсталира како и додека ги следите инструкциите и да го користите препорачува вежба.Имајте на ум : Вие исто така може да се направи ограда на интерфејсот за да се користи како вратата.ПОГОДНО за БЕЗБЕДНОСТ на ОГРАДАТА & ДИМЕНЗИЈА : Во земјата базен ограда дете бариера лесно може да се отстранат и reinstalled многу брзо од страна на една личност, кога не постојат деца или домашни миленици наоколу.Вкупната димензија : 4 х 12 нозе безбедност ограда Ограда Е 4ft.висок, Секој 12 ft.БАЗЕН БЕЗБЕДНОСТ МЕЧУВАЊЕ : VINGLI во земјата базен безбедност ограда се дизајнирани за да се спречи вашиот базен област од случајно давење.Безбедност Ограда која тоа е одличен избор за да го задржи надвор домашни миленици или децата и дава вашиот мир на ум дека вашето дете ќе биде безбедно.ПО ПРОДАЖБА на ГАРАНЦИЈА : Ние се осигура дека ова во земјата базен ограда е 100% квалитет и е посветена на обезбедување на најдобри шопинг искуство за вас.Откако ќе го постави цел, тоа ќе биде донесено во рок од 3-7 дена.Ако постои било каков проблем на дел исчезнати, pls ве молиме контактирајте со нас и да ни испрати сл.Ние сме секогаш тука за вас и ќе ви даде најдоброто решение.Големина : 4x12 Нозе.

За производот

Купувачите избираат и