• Свеж
Салфетка Клип Прилагодливи Стоматолошки Лигавче Носители Декоративни Вечера Крпа Носителот Lanyard со Клипови за Деца, Возрасни, Стари лица и мозочен Удар

Салфетка Клип Прилагодливи Стоматолошки Лигавче Носители Декоративни Вечера Крпа Носителот Lanyard со Клипови

DEN 708.00

Од стока
Достапно.

Овој уред е совршен за прикачување мала крпа или ресторан салфетка, тоа е голема за да се задржи на салфетка во место, наместо да tucking на салфетка во јака, спречување на spills/drips/промаши од боење облека.На салфетка рака со вграден-во метал клипови на секој крај да се обезбеди вашите салфетка претвора вашиот салфетка во лигавче за да се заштити вашата кошула за време на јадење.Можете лесно може да се прилагоди на должината под брадата.Нема повеќе дамки на фронтови на вашата облека.Неговата прилагодливост ви овозможува да се земе во/надвор за вашите деца, родителите, и на себе си.Уредот е мал и лесен доволно дека тоа е лесно да се носи во џеб или ташна кога јадење надвор.Оваа крпа lanyard го прави атрактивен салфетка носителот на високи трпезарија, тоа ќе биде одличен подарок за вашите пријатели, родители, па дури и Паркинсон и мозочен удар луѓе.Овој уред е совршен за прикачување мала крпа или ресторан салфетка, тоа е голема за да се задржи на салфетка во место, наместо да tucking на салфетка во јака, спречување на spills/drips/промаши од боење облека.

За производот

Купувачите избираат и