• Свеж
Whonline 3pcs Вештачки Цвеќиња Свила Hydrangea Faux Камелија Букет Цвеќе за Свадба Букет Centerpieces Цветни Аранжмани, Декорации

Whonline 3pcs Вештачки Цвеќиња Свила Hydrangea Faux Камелија Букет Цвеќе за Свадба Букет Centerpieces Цветни

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Прифатлива Сет : Пакетот вклучува 3 букети од вештачки шампањ боја избрани цвеќиња, секој со 7 убава произлегува, вклучувајќи hydrangea, peony, carnation, цвет меурчиња, пластични треви и густа лисја.Димензии : Секој букет е околу 12 инчи / 30 cm во должина и 8 инчи / 20 см во ширина кога ширевте.Романтични Шампањ Бои : бои се романтични шампањ розова и бела, чиста и елегантен.Овие свилен цвеќиња може да се користи за DIY убави цветни аранжмани да ви донесе романтична атмосфера.Разни апликации : се Вештачки цвеќиња се многу погодни за свадба булчински букет и цвет декорација, дома ентериерно уредување, двор градина декорација, фестивал, партија, канцеларија и Денот на Вљубените декорација.Поради пакување и испорака прашања, цвеќиња може да се деформирани и го гмечи.Можете да ја прилагодите на нив за најдобар изглед по добивањето.Цветот е направен од мек свилен ткаенина, и на матични е покриен со метална жица и пластика.Цвеќе изгледа нежно и домот, кои можат да ви донесе романтична атмосфера.Многу погодна за свадба булчински букет и цвет декорација, дома, на фестивалот,, партија, канцеларија и Денот на Вљубените декорација.Цветот е направен од мек свилен ткаенина, и на матични е покриен со метална жица и пластика.Цвеќе изгледа нежно и домот, кои можат да ви донесе романтични atmosphere Very погоден за свадба булчински букет и цвет декорација, дома, на фестивалот,, партија, канцеларија и Денот на Вљубените декорација.Поради пакување и испорака прашања, цвеќиња може да се деформирани и го гмечи.Можете да ја прилагодите на нив за најдобар изглед по добивањето.Секој букет е околу 12 инчи / 30 cm во должина и 8 инчи / 20 см во ширина кога ширевте, секој со 7 убава произлегува.Секој букет вклучува hydrangea, peony, carnation, цвет меурчиња, пластични треви и густа лисја.Овие се направи цвеќиња повеќе живописни!.Овие вештачки цвеќиња се многу убави украси, елегантен и романтични.Верувам дека тоа може да ви донесе ефект што сакате.Мали декорација може да донесе различни животно искуство.

За производот

Купувачите избираат и