• Свеж
Вештачка Свила Цвеќиња со Вазна Краток Букет Дома Свадба Декорација Реална Лажни Цвет Мешани Peony/Hydrangea/Роуз/Сакура/Пченица (Виолетова-3pcs со Вазна)

Вештачка Свила Цвеќиња со Вазна Краток Букет Дома Свадба Декорација Реална Лажни Цвет Мешани Peony/Hydrangea/Роуз/Сакура/Пченица

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

Големина како Слика Покаже и Напомена.3 гроздови на цвеќиња и Вазна.Висок-Квалитет Lifelike како Вистина.Може да се обликува со свиткување гранки.Тоа не треба сонце и вода.Тоа е многу лесно да се грижи за.Поради тоа што е сосема нов производ и е предаден затворен во мали кутии.Па таму ќе биде мала мирис.Ви благодариме за вашето разбирање.мирисот ќе исчезне во кратко време.Поради посебност на стоката, тие може да бидат оштетени во транзит.Ако примите оштетена стока, ве молиме контактирајте со нас и ние гарантираме целосна наплата или замена.Вештачка Свила Цвеќиња со Вазна Краток Букет Дома Свадба Декорација Реална Лажни Цвет Мешани Peony/Hydrangea/Роуз/Сакура/пченица.

За производот

Купувачите избираат и