• Свеж
PHF Minky Точка Евра Шарлатан 26x 26, 2 Пакет Мека Атмосфера Сомот Евра Фрли Перница Опфаќа, Дома Декоративни Плоштадот Pillowcase Перница Покритие за Каучот Софа Кревет, Бела

PHF Minky Точка Евра Шарлатан 26x 26, 2 Пакет Мека Атмосфера Сомот Евра Фрли Перница Опфаќа, Дома Декоративни

DEN 2035.20

Од стока
Достапно.

Сомот.Уникатен Minky Меур Дизајн : површинскиот слој има круг изданија, која има три димензии, меки и стилски изглед.Покрај тоа, поставените изданија се меки, полни со еластичност и брзо може да се опорави по се компресирани, која има малку масажа ефект и да помогне да го намалите стресот и да додадете повеќе забава.Ултра Мека Луксузни Сомот : Направени од избрани премиум кадифени ткаенини, нашите декоративни перница поклопецот е супер мека, мазна, кожата-friendly и irresistable удобно, совршен за вас и вашето семејство ги користат.Мазна Невидливи Патент : Безбеден вашиот перница вметнете во ултра-прецизно одговара на внатрешноста на перница шарлатан далеку од лизгање со скриен патент затворање.Висок квалитет на патент работи без проблеми и е издржлив за долго време се користи.Покрај тоа, скриени и невидливи патент дизајн подобрување на тој начин вкупниот компатибилен изглед на перница шарлатан.Мулти-повод декорација : Достапен во различни бои опции, нашата перница опфаќа се погодна за спалната соба, каучот, троседот, канцеларија, патио, тремот, итн, мора да се има надополнување на вашата домашна декорација.Пакет : PHF 100% сомот евра перница шамс, 26" X 26", пакување од 2. Опфаќа само, без перница insert (внеси).Освежете го Вашиот Удобен Перница и ги Красат Вашиот Топол Дом, со PHF Мека Атмосфера Сомот Minky Точка Перница Капак.Луксузни Сомот : Направен од 100% одбраната сомот, ултра меки подуени и кожа-пријателски, обезбедување на исклучително пријатно чувство и луксузен изглед.Бисер Сјај : во Споредба со редовни кадифени ткаенини, нашите специјални карактеристики сомот нежно бисер сјај со суптилна трепет и тебе, кој победи екстра уникатен прекрасен изглед.Minky Меур Дизајн : круг истакнати на површината има малку масажа ефект и да помогне да го намалите стресот и да додадете повеќе задоволства.Совршен Дома Декор : Достапен во различни цврсти бои, нашата поедноставен уште класичен minky точки фрли перница покрие координираат убаво со било постелнина ансамбл, совршена декорација за вашиот дом.

За производот

Купувачите избираат и