• Свеж
LINGLUOFANG 1 Пакет Расте Шатор Нето Еластична Пергола Пребивање 3x3ft Флексибилни Нето Пергола за 4x4 5х5 4x2 Расте Шатор со 8 Куки и 30 Растенијата Врски ,81 Расте Простори

LINGLUOFANG 1 Пакет Расте Шатор Нето Еластична Пергола Пребивање 3x3ft Флексибилни Нето Пергола за 4x4 5х5 4x2

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

✓ [ ПРЕМИУМ ЕЛАСТИЧНА ПРИЛАГОДЛИВИ ] Еластичен флексибилни расте шатор нето-со прилагодливи јазли дизајнирани да се приспособат на различни затворен расте шатор големини, вклучувајќи 4x4 5х5 4x2. (8 отстранлив ABS куки за да се обезбеди солидна сидро поени). ✓ [ 49pcs КОМБИНАЦИЈА ПАКЕТ ] Пакет вклучуваат 1pack пергола пребивање на растенијата расте нето; 8 ABS куки; 10pcs садење етикети (подароци); 30pcs садење поддршка врски (подароци). ✓ [ СИЛНА СТРУКТУРА ДИЗАЈН ] еластичен пергола пребивање има силна структура дизајн за да се обезбеди тежината на вашата пупки, цветови, овошје, и се остава да се добие поддршка, кога тие растат. ✓ [ ШИРОКО се КОРИСТИ ] Растение расте шатор мрежи може да се користи за домати, potted растенија, винова лоза, грозје, овошје и зеленчук, исто така, во затворен и отворен градина и расте во шатор нето.Расте шатор пергола пребивање цел да се шири надвор растенија, така што светлината може да навлезат, зголемување на фабриката странични раст. ✓ [ ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ ] Ние сакаме да се продавница самоуверено со нас.Производство, производство и процес на материјали, сите ние сме одговорни.Ако не ви се допаѓа нашата производи за било која причина, ве молиме контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите без двоумење и ние ќе ви обезбедиме со услуга 24/7 и да го реши секој проблем што го имате.Ви благодариме за вашата поддршка на нашите производи.

За производот

Купувачите избираат и