• Свеж
Greenes Ограда RCCG4PK CritterGuard Cedar Градина Ограда, Пакување од 4, 23.5

Greenes Ограда RCCG4PK CritterGuard Cedar Градина Ограда, Пакување од 4, 23.5

DEN 1679.76

Од стока
Достапно.

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Секој панел мерки 45 во.долго од 23.5 во.високи.Влоговите притисни 7.во почвата оставајќи 16.25 во.на оградата над почвата.Помага во заштита против зајаци и други critters.Направени од cedar и поцинкуван челик.Притисни во мека почва или земјата.Пакетот вклучува 4 делови на Critter Guard Ограда - секој панел мерки 45 во.долго од 23.5 во.висок - mesh opeings се околу 1 од.x 2 in.Влоговите притисни 7.во почвата оставајќи 16.25 во.на оградата над почвата.Помага во заштита против зајаци и други critters.Направени од cedar и поцинкуван челик.Притисни во мека почва или земјата.На Greenes Critter Guard Ограда системот се вклопува во Зелените Ограда Компанија Cedar Покрена Градина Легла.Едноставно им помогнам на ограда меѓу секој пост.Critter Guard исто така, може да се користи како бариера ограда во секој двор или градина.Секој панел мерки 45 во.долго од 23.5 во.високи.Влоговите притисни 7.во почвата оставајќи 16.25 во.на оградата над почвата.Патент.

За производот

Купувачите избираат и