• Свеж
Општи Молив Замеси Гума Гумичка-

Општи Молив Замеси Гума Гумичка-

DEN 88.56

Од стока
Достапно.

Одлична за отстранување или истакнување креди, јаглени и пастели.Kneads во било која форма.Направен во сад.Одлична за отстранување или истакнување креди, јаглени и пастели.Kneads во било која форма, ги отстранува знаци и остава површината мазна и сјајна.

За производот

Купувачите избираат и