• Свеж
FINLI Морска Желка Туш Завеса, Акварел Морски Живот Желка Риби и Коралниот Гребен Подводни Океанот Водоотпорен Полиестер Ткаенини Бања Бања Завеса Сет со Куки 72x72 инч

FINLI Морска Желка Туш Завеса, Акварел Морски Живот Желка Риби и Коралниот Гребен Подводни Океанот Водоотпорен

DEN 424.80

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Полиестер,Водоотпорен,Гаранција вода монистра плови далеку брзо, достапни во избрише чиста, сува побрзо.Големина : 72" X 72"/180 X 180cm - Водоотпорен Полиестер Ткаенини/рѓа-доказ Метал Grommets,брзо сушење ,Не Лагер е Потребно, Вклучува Куки.ДИЗАЈНЕР ДЕЛО-Живописни Бои,Јасна Слика, Не Исчезнува.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката, дигитално печатење технологија додава вистинска вредност и длабочина на вашиот декор,Висока резолуција на слики донесе HD како реална искуство во вашиот живот.ВКЛУЧУВА : 12pcs Пластични C завеса куки, мерки за 72 x 72 Инчи.Боја : Морски животни.

За производот

Купувачите избираат и