• Свеж
iCoolmate Пергола Клипови 100pcs Растенијата Маратон Ѕид Тела Клипови со 3M Пена Памук Лепак Налепница Мулти-Користи за Наводнување на Растенијата Поддршка Клипови за Здр?

iCoolmate Пергола Клипови 100pcs Растенијата Маратон Ѕид Тела Клипови со 3M Пена Памук Лепак Налепница Мулти-Користи

DEN 237.60

Од стока
Достапно.

Растенијата лозаро&кабли организатор : Организирање на гранките од винова лоза, продавница проводници и кабли, итн., исто така може да се користи за домаќинство кабел за управување и други инсталации за управување.Погоден за автомобили, домови и канцеларии, направи растенија,кабел и така натаму се поставени според нашите планирани форма и правец.Простор за Заштеда : одредување На клипот ефикасно да се снима затворен простор,така што лоза може да се залепи за ѕид без преземањето на просторот,или да ја користите за да го поправат насока на затворен жица за да се направи дома уредно и убави,и просторот е поголем.Лесен за Инсталација : поддршка клипови knob е дизајниран да биде лесен за употреба и фирма, да зачувате простор и бајонет може да се прилагоди слободно за лесно ракување.Инсталацијата е едноставна.По користење на тела,растенија изгледа многу убава и нека растенија декорирате вашиот дом.Материјал : За фиксно клип knob направен од високо-квалитет на еколошки ABS смола материјал,со Висока вискозност лепило,веќе не се грижи за испаѓање.Фиксно клип knob е дизајниран да биде лесен за употреба и фирма.Широко се Користи : Погоден за автомобили, домови, канцеларии, и сите видови на ѕидови, како што се плочки, мермер, од нерѓосувачки челик, стакло и други мазни ѕидови, може да се примени на различни кабли, разни качување растенија, така што тие се поставени според нашите планирани форма и правец.

За производот

Купувачите избираат и