• Свеж
20 Пакет Боја Коцка Молив Гуми,Мека Флексибилни Гума Симпатична Молив Тебе Гумичка за на Училиште,Канцеларија,Студија и Сликарство Снабдување

20 Пакет Боја Коцка Молив Гуми,Мека Флексибилни Гума Симпатична Молив Тебе Гумичка за на Училиште,Канцеларија,Студија

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

✍【Прекрасен Дизајн】-молив гуми се дизајнирани во облик на коцка со тебе боја, убава боја изгледаат убави и слатки, меки рабови ќе ви помогне лесно да се избрише ракопис пронајдат и ќе се чувствувате удобно додека бришејќи. ✍【Услужни и Издржлив Материјал】- Оваа боја коцка гуми се направени од квалитетот гума, не-tox и мек материјал, кој е издржлив и лесен, може да ги избрише ракопис чисти и безбедни за децата да го користат. ✍【Лесно се Избрише】- Овие обоени коцка молив гуми може да се отстрани доведе лесно со мал притисок.Светла боја ќе додадете повеќе интересни за пишување,сликарство и цртеж.Може да ги исклучите молив знаци брзо, не ќе се скрши на хартија, оставете не smudges. ✍【Широка Примена】- На тебе гуми се совршени за скицирање, цртање,пишување,генерален училиште дома и во канцеларија е потребно.Тоа е погоден за автоматско пенкала, практични за да можете да ја користите во секојдневниот живот.Помогне да се исчисти пишување трага. ✍【100% Клиентите се Задоволни】- Контактирајте со нас ако има проблем со квалитетот на нашите производи.Ние ќе процесот на целосна наплата или ви испрати замена без враќање или било какви дополнителни услови.Сите прашања ќе бидат решени во рок од 24 часа.И вие може да побарате од нас на секое прашање пред да се стави вашиот цел,ќе одговори на сите вас прашање во рок од 24 часа.Опис : Дали ви треба голем број на гуми за вашата слика и скицирање потреби?Дали сте во план да купите голем број на гуми за вашата ќерка и син?Се што треба обоени и мазни гуми за вашето студирање или работење?Симпатична Дизајн : премиум гуми се дизајнирани со тебе боја и во облик на коцка.Меки рабови ќе се лесно да се отстрани трага и мазна.Safe Материјал : Нашата боја коцка гуми се направени од квалитетот гума, не-токсични и мек материјал, безбеден за децата да го користат.Мулти-Цел : Оваа совршена гумичка комплет се совршени за скицирање, цртање,пишување,генерален училиште дома и во канцеларија е потребно.Убава гумичка, исто така, може да работи како декорација за да ги красат вашата маса, тоа е погоден за автоматско пенкала, практични за да можете да ја користите во секојдневниот живот.Голема Количина : пакетот Вклучува 20 парчиња во вкупно,оваа голема количина може да одговара на сите ваши дневни цртање,студија,скицирање потреби.Спецификација : Материјал : гума Количина : 12 парчиња Големина : прибл. 5 x 1.7 х 1 cm/ 1.96 x 0.66 x 0.4 инчи Боја : Искачување боја во 4 вид Пакет Вклучуваат : 20 Пакет Боја Коцка Молив Гуми.

За производот

Material:
rubber
Quantity:
12 pieces
Size:
approx. 5 x 1.7 x 1 cm/ 1.96 x 0.66 x 0.4 inches
Color:
Gradient color in 4 kind
Package Include:
20 Pack Colored Cube Pencil Erasers :

Купувачите избираат и