• Свеж
Westcott Сите Намена Склопот На Нерѓосувачки Челик Ножици, 7, Сина

Westcott Сите Намена Склопот На Нерѓосувачки Челик Ножици, 7, Сина

DEN 73.68

Од стока
Достапно.

Издржливи нерѓосувачки челични ножеви.Прилагодливи сечилото тензија за оптимални перформанси.Погоден за десно или лево раце употреба.Производителот е ограничена на 10-годишна гаранција.Идеален за светлина секојдневна употреба во канцеларија или дома.Големина На : Слободен.

За производот

Купувачите избираат и