• Свеж
Колумбија Мажите Гранд Trek Надолу Паркови

Колумбија Мажите Гранд Trek Надолу Паркови

DEN 4500.00

Од стока
Достапно.

OMNI-ТЕХНИКА : Овој заштитен технологија обезбедува воздух-порозни заштита, што е водоотпорен и дише, одржување на мајката природа е елементи надвор, во исто време овозможувајќи внатре да дишат, имајќи го него сува и удобно, без разлика на условите.Овој заштитен технологија обезбедува одлични водоотпорен заштита, чување на мајката природа елементи надвор, во исто време овозможувајќи внатре да дишат.Резултатот е outerwear дека ви држи сува и удобно, без разлика на условите.Зимски главен за широк спектар на активности на отворено.УДОБНО НАДОЛУ ЈАКНА : Колумбија Мажите Гранд Trek Надолу Јакна е фантастична комбинација од лесни топлина, која доаѓа од 650 Пополни Моќ Надолу и нашето тело-топлина-рефлективен технологија.Zippered странични џебови чувајте ги вашите мали предмети безбеден, додека водоотпорен надворешниот ткаенина и прилагодливи худ ви држи заштитени за време на harshest временските услови.Ексклузивно за оваа јакна е нашата бод-слободен топлина запечатени надолу baffles – создадени да се одржи на изолација и мансарда право во место.Внатрешната обвивка се состои од нашите метален dot моделот дизајниран за да ја задржат топлината, а тоа дише и dissipates влага. Оваа зимска јакна е достапна во повеќе бои и големини.Со наша Моќ Надолу изолација, во комбинација со стратешки збунувачки модели, овој лесна облека, ќе се одржи флексибилност во сите правото поени без ладни места, обезбедувајќи максимална лофт за чувствувате топлина и уживање.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашите outerwear разлика.Впишување само на највисок квалитет на материјали, експерт крои и изработка.Воздух-порозни заштита, што е водоотпорен и дише.By проверка и валидирање на нашиот ланец на секој чекор од патот, ние може да обезбеди дека финалниот производ е одговорно извори.Редовно Се Вклопуваат.За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.Ако излезе со делумна број, тркалезни до следното дури и бројот. На високо-лофт во оваа надолу грб работи во соработка со топлина рефлексивни термичка обвивка, да се создаде голема носење зимска облека.Во Колумбија, ние вредност етички, одржлив производствени практики и се залага за цел да се осигура дека партнерите со кои соработуваме и споделување на остварување на овие вредности.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.Нашиот патентиран Топлина Рефлексивни поставата обезбедува крајната топлина за управување за отворено перформанси.

За производот

Купувачите избираат и