• Свеж
240 Деца Цртан филм Животни Овошје Мини Гумичка Мини Молив Гумичка Погоден за Лица Подароци за Статистика Училиште Материјали Образовни Занаети

240 Деца Цртан филм Животни Овошје Мини Гумичка Мини Молив Гумичка Погоден за Лица Подароци за Статистика Училиште

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Купите овој производ и ќе добиете 240 мини гуми и две чување на кутии големина 13.5×5.5×2 см/5.31×2.17×0.79 инчи.Материјал : гума е обично направени од природна гума и PVC(polyvinyl хлорид материјал).Дизајн на производот : вклучувајќи ги и банани, грозје, јагода, зајакот, смешко се соочуваат и други елегантна и издржлива форми.Канцелариски : студентите можат да го користат тоа за да се избришат пишување грешки за да им помогне на студентите да развијат добри навики.Флексибилност : тоа може да се користи како подарок за студенти или како декорација за партиите.

За производот

Купувачите избираат и