• Свеж
[1+2] за Галакси S21 Ултра за Приватност Екран Заштитник Калено Стакло + 2 Пакет на камерата Леќи на Камерата Заштитник [Анти-Шпионски] [9H Цврстина] [Случај Пријателски] 3D

[1+2] за Галакси S21 Ултра за Приватност Екран Заштитник Калено Стакло + 2 Пакет на камерата Леќи на Камерата

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

[Зајакнато стакло е како вашиот идеален љубовник] Ние веруваме дека нашата калено стакло е многу погоден за Samsung Галакси S21 Ултра.Носете го на вашиот телефон, како што е, ако имате совршен љубовник!Нашата приватност калено стакло екран заштитник ќе може да го користи Кога паднав во љубов со него!. [Врвот privacy protection] Галакси S21 Ултра анти-шпионски екран заштита филм користи ниско светлина оптика технологија, дво-насочно лево и десно 180 ° заштита на приватноста од љубопитните очи, надворешните 60-степен агол на гледање, на буквар само ќе видите на екранот затемнети.Нема потреба да се грижите за луѓето peeping во вашата приватност затоа што на преклопени. [3 D целосна покриеност] Прецизно сечење процес, калено стакло екран заштитник, специјално дизајнирани за Samsung Галакси S21 Ултра, совршено одговара на вашиот екран. 3 D технологијата ви носи само вистински криви работ на екранот заштитник, која е помала од мобилен телефон екран и е дизајниран за корисници кои треба да се користат на мобилен телефон случај.Целосна покриеност-3 D термички свиткување технологија, што совршено се совпаѓа со свиткани рабови на филмот со свиткани рабови на телефонот. [9 H цврстина и нула отпор] Samsung Галакси S21 Ултра висока јачина на експлозија-доказ заштитен филм се користи за да се обезбеди најсилните екран заштита за Галакси S21 Ултра да се спречи гребнатини.Направени од највисока оценка 9 H калено стакло, тоа е лесно да се спротивстави на дневна штета и да може ефективно да го заштитите вашиот телефон од непотребни носат и солза.Клучните и жилет сечилото едвај може да ја оштети. [Одлично корисничко искуство] Високо ниво на транспарентност-Совршени за сечење на предната страна нема да влијае на сензорот или одговорност, а со тоа се спречува замор на очите.Тие се втората генерација на производи и се појасно од порано.Без прашина, без отпечатоци од прсти, нема меурчиња, погоден за школка.По инсталацијата, ве молиме притиснете го работ на екранот заштитник за да се спречи работ од кревање.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Боја : Приватност s21 ултра Екран Заштитник.

За производот

Купувачите избираат и