• Свеж
PRUGNA Вратата Времето Соголување, Вратата Лента на Дното, Силикони Печат Лента за Врата/Прозорец, Проѕирен, 16.5 Нозе (35mm)

PRUGNA Вратата Времето Соголување, Вратата Лента на Дното, Силикони Печат Лента за Врата/Прозорец, Проѕирен,

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

Времето Соголување Вратата Печат : Windproof, прашина-доказ, водоотпорна, енергија-заштеда, soundproof.Гума Flex Печат : Широко се користат за frameless лизгачки врати, стаклена врата, врата на дното, пластика-челик windows и алуминиумски прозорци, шкафови, гардероби, мебел, лизгачки врати, туш кабина.Вратата Дното Печат Направен Од Силикон : Точно материјал, хомогеност на боја, исто ентериер и екстериер, топлина и ладно отпорни.Лесен за Инсталација : Само треба да се достигне потребната должина со вратата, откако сечење, солза 3 M заштитна хартија paste на соодветната локација. (Потврди веќе сте се чистат прашината пред да го користите, компресира кога pasting, ако температурата е ниска, тоа ќе биде подобро ако се користат електрични коса посува да се загрее назад лепило).Heptagram Посветеност На : 90 Дена Замена или враќање на Пари, кои било други проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО!.Големина : 35 мм.

За производот

Купувачите избираат и