• Свеж
Laila и Lainey Мал Затворен за Полевање Може да - Housewarming Градинарство Подарок за Жените - Оркестарот: Влажни Моето Растенија Цитирам - 1.6 L - Одлична за Вашиот Најдобар Приј?

Laila и Lainey Мал Затворен за Полевање Може да - Housewarming Градинарство Подарок за Жените - Оркестарот:

DEN 598.80

Од стока
Достапно.

ГРАДИНАРСТВОТО ПОДАРОК - Вашиот градинар пријател ќе биде шармираше со оваа симпатична малку наводнување може за неа potted растенија.МАЛИ 1.6 ЛИТАРСКИ КАПАЦИТЕТ ЗАТВОРЕН за ПОЛЕВАЊЕ МОЖЕ да се - Овој практичен затворен за полевање може да има 1.6 Литри и ќе ги задржи сите на нејзината внатрешна и патио, цвеќиња и растенија, напои, среќна и просперитетна.ПОНЕКОГАШ ми се ВЛАЖНИ МОЕТО РАСТЕНИЈА - Оваа смешна реченица ќе резонираат со посебен пријател на твое и обврзници на двајца од вас, дури и поблиску заедно.Тоа е толку симпатична таа само може да висат на ѕидот и го остави таму.ЗЕМЈАТА ДИЗАЈН - Овој shinning жолта наводнување може со своите сино/зелено пишување и старата време земјата шарм ќе додадете хумор и животот на патио или кујна украси.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Ние сме едно семејство во сопственост на компанијата.Ако вие или примателот не се задоволни со купувањето за било која причина, едноставно да ги споделите со нас и ние ќе среќно нудат целосна наплата.Ова е посебен за полевање може да се со светла жолта расположи и фраза, "Понекогаш ми се Влажни Моето Растенија."Тоа е високо квалитетна, целосно функционирање наводнување може за внатрешна и надворешна употреба.Ние дизајниран ова особено да биде дадена како подарок на вашата омилена жена градинар.Дајте му на вашиот посебен пријател подарок кој може да им даде смеат за животот додека ја слави својата љубов на градинарството.Оваа хумористични може да обезбедува giggles и топлина, додека да се биде практична алатка што ќе биде сакан во градината, и патио или кујна со години.

За производот

Купувачите избираат и