• Свеж
ArtCreativity Розова Грешка Гуми за Деца, Пакување од 4, Навистина Големи Гуми, 5.5 Инчен Гигант Молив Гума, Кул Назад на Училиште Канцелариски Материјали за Момчиња и Девој?

ArtCreativity Розова Грешка Гуми за Деца, Пакување од 4, Навистина Големи Гуми, 5.5 Инчен Гигант Молив Гума,

DEN 263.28

Од стока
Достапно.

СИМПАТИЧНА ЏАМБО КАНЦЕЛАРИСКИ материјал : Бришење молив знаци никогаш не изгледаше ладилникот.Оваа група доаѓа со 4 (5.5") розова џамбо гуми за деца, со зборовите "ЗА ГОЛЕМИ ГРЕШКИ' што е напишано на врвот во црно.Совршен за користење во училиште, во канцеларија, и насекаде во меѓувреме.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Овие преголеми гуми не се само око-фаќање; тие, исто така, работа убаво.Тие се направени со користење на високо-квалитетни гума и се тестирани за чисто бришење молив знаци и трае подолго.Добиете кул канцелариски материјали кои се комбинираат форма и функционалност.ЗАБАВА ТРЕТИРА : во Потрага за стационарни-тематските партија услуги?Партија торба stuffers двете момчиња и девојчиња ќе мезе?Овие екстра-големи гуми ќе имаат деца воодушевени.Тие, исто така, направи големи во училница, подароци, награди за учениците, добро однесување, мотивација и учител награди.За возраст од 3+.ГОЛЕМА ЗАМОЛЧЕНИ ПОДАРОЦИ : Со само точниот износ на сарказам, овие голема грешка гуми се совршени како шега подароци за возрасни и деца.Рака на нив околу канцеларија и искра насмевки, место нив во подарок торби и предизвикуваат смеа на прв поглед, или да ги користите како дрзок празник порибување stuffers.КУПИ СО ДОВЕРБА : Имаат експлозијата знаејќи дека ние сме целосно доби грб.Не се задоволни со овие џамбо гуми за деца?Не грижете се, ние ќе ви испратиме замена или прашање за целосно враќање на средствата.Кликнете "Додај во Кошничката" сега да предизвика насмевки со целосен мир на умот!.

За производот

Купувачите избираат и