• Свеж
Колумбија Мажите Гранд Trek Надолу Паркови

Колумбија Мажите Гранд Trek Надолу Паркови

DEN 4500.00

Од стока
Достапно.

OMNI-ТЕХНИКА : Овој заштитен технологија обезбедува воздух-порозни заштита, што е водоотпорен и дише, одржување на мајката природа е елементи надвор, во исто време овозможувајќи внатре да дишат, имајќи го него сува и удобно, без разлика на условите.Машина За Миење.Воздух-порозни заштита, што е водоотпорен и дише.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашите outerwear разлика.Нашата посветеност обезбедува добросостојба на животните стандарди се состанаа во производи што ни ги чува топли и заштитени.Со наша Моќ Надолу изолација, во комбинација со стратешки збунувачки модели, овој лесна облека, ќе се одржи флексибилност во сите правото поени без ладни места, обезбедувајќи максимална лофт за чувствувате топлина и уживање.Под RDS, сите страни треба да ги исполнуваат критериумите на standard.Јакна која трае пешачење како сериозно како што го прават, ова надолу паркови карактеристики водоотпорен-дише заштита, топлинската-рефлективен внатрешни работи, 650 пополни моќ изолација и мноштво на други практични карактеристики.УДОБНО НАДОЛУ ЈАКНА : Колумбија Мажите Гранд Trek Надолу Јакна е фантастична комбинација од лесни топлина, која доаѓа од 650 Пополни Моќ Надолу и нашето тело-топлина-рефлективен технологија.Ексклузивно за оваа јакна е нашата бод-слободен топлина запечатени надолу baffles – создадени да се одржи на изолација и мансарда право во место.Зимски главен за широк спектар на активности на отворено.OMNI-ТОПЛИНА : Нашиот патентиран Топлина Рефлексивни облека се крајната тело топлина за управување со системот за отворено перформанси. На високо-лофт во оваа надолу грб работи во соработка со топлина рефлексивни термичка обвивка, да се создаде голема носење зимска облека.Внатрешната обвивка се состои од нашите метален dot моделот дизајниран за да ја задржат топлината, а тоа дише и dissipates влага.Ова е голема јакна ќе можете да уживате за сезони за да се дојде.

За производот

Купувачите избираат и