• Свеж
TOMBOW Моно Гумичка Рефил (57318)

TOMBOW Моно Гумичка Рефил (57318)

DEN 871.20

Од стока
Достапно.

Содржи четири МОНО Нула гумичка refills.Ултра-фини прецизност совет штити работа и нема да го оштети хартија.Притисни на копчето претходно.Удобен клип за on-the-go корекции.Правоаголни совет; 2,5 mm.Содржи четири Моно Нула гумичка refills.Заштита на вашата работа и да се избрише само она што ви треба, со висок квалитет и прецизност гуми што нема да го оштети вашиот труд.Правоаголни совет; 2,5 mm.

За производот

Купувачите избираат и