• Свеж
WOOSTAR 1/4 Inline Гориво Вентил Petcock Cut-Off Switch Замена за PW50 1981-2009 Нечистотија Јама Велосипед

WOOSTAR 1/4 Inline Гориво Вентил Petcock Cut-Off Switch Замена за PW50 1981-2009 Нечистотија Јама Велосипед

DEN 604.80

Од стока
Достапно.

★【ЗАМЕНА ЗА】PW50 1981-2009 Мотоцикл Нечистотија Јама Велосипед;. ★【ГОЛЕМИНА】Должина : 52mm/2.0";Гориво линија дијаметар : 6mm/0.24" (Како на сликата покажува). ★【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Направен од висок квалитет на алуминиум и навистина издржливи во употреба. ★【ЗАБЕЛЕШКА】ве Молиме потврдете број на моделот и големината пред да нарачате за да се обезбеди ова е точен дел;. ★【WOOSTAR УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】Секогаш на располагање за да им помогне на нашите клиенти.Ве молиме порака ни за замена или рефундирање ако не сте задоволни со цел;да Биде среќен Онлајн во вашето време.Боја : Тип A55 | Големина : Пакување од 1.

За производот

Купувачите избираат и