• Свеж
12 Пакет - Издавање Игла 1 - Сите Метал, Од Не ' Рѓосувачки Челик Искрен Совет Луер Заклучување (12 Колосек)

12 Пакет - Издавање Игла 1 - Сите Метал, Од Не ' Рѓосувачки Челик Искрен Совет Луер Заклучување (12 Колосек)

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Нерѓосувачки Челик.Издавање Игла.Сите Метал. 12 Колосек. 12 сите метал, од не ' рѓосувачки челик искрен совет издавање игли, 12 Колосек. 1 Инчи долго.Доаѓа во еден случај за вашиот connivence.Ве молиме имајте предвид, додека овие се многу чисти, тие не се стерилни.Тие се за индустриска употреба.

За производот

Купувачите избираат и