• Свеж
Sperry Жените Saltwater Снег Подигање

Sperry Жените Saltwater Снег Подигање

DEN 1076.64

Од стока
Достапно.

Гума.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот" од лак.Пета мерки околу 0.75".Подигнете отворање мерки околу 6.75" наоколу.Борба против ладни, влажни временски услови со водоотпорен Saltwater се подигне од Sperry.Патка-инспириран водоотпорен говорница.Најлон горниот дел со водоотпорни гумени нога.Остри кожа алкохол со ' рѓа доказ претходно биле вклучени за безбедна одговара.Страна патент затворање.Микро-руно поставата и cushioned insole за топлина и удобност.Не означување гумени outsole со Бран-Siping за крајна влажни/сува влечење.Производ мерења беа направени со користење големина 10, ширина М (Б).Мерења : Пета Висина : 1 инч, Тежина : 1 lb 2 Оз и на Окно : 6 3⁄4 инчи.Презема никаква облека на рецка со нашите Saltwater патка говорница.Нашиот потпис остри кожа барел-врзани алкохол со ' рѓа-доказ претходно биле вклучени обезбедува безбедна одговара.Патент влез, го прави лесно да се земе и исклучување, како и подобрена влеча држи нозете чувство основани.

За производот

Купувачите избираат и